Hasta Yorumları

Doç. Dr. Mazlum Şahin IconDoç. Dr. Mazlum Şahin

Üniversite, Uran Caddesi No:10

5,0 29 reviews

  • Avatar Ysmn Özaltın ★★★★★ geçen hafta içinde
    2019 nisan ayında 3 ayrı hastaneye gittiğimizde isterseniz stent takalım diyerek bizim keyfimize bırakılan annemi tavsiye üzerine Mazlum hocamıza götürdük meğersem bizim keyfimizie bırakılan tedavi edilmesi gereken damarları … More incelmekden kopmak üzereymiş. 2019 Mayısı ilk haftası annemin kononar By-Pass ameliyatını gerçekleştirdi sağolsun. Öncelikle Mazlum hocamız, anneme ameliyat öncesi olumlu yaklaşımı ve sakin tavrı ile psikolojik olarak çok destek oldu. Doktor hasta ilişkisindeki güveni çok güzel sağladı. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki dönemde kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyatın başarılı geçmesinin yani sıra, ameliyat sonrası taburcu oldukdan sonra gelişen sorunlarda da annemi ve bizi önemseyip gerekli tedavi girişimlerini yaparak hasta takibini de çok güzel yapmaktadır. Ayrıca hem yoğun bakım ekibi hem de servis ekibine ve özellikle Sedat hemşireye yardım, özverili ve sevecen bir sekilde anneme ve bize gerekli yardım, bilgi ve eğitimi verip 7/24 destek ve hizmetlerini eksik etmedikleri içinde teşekkür ederim. Bizim için çok zor geçen bu dönemi; başarılı bir operasyonla ve rahat sekilde atlatmamızı sağlayan Mazlum Hocamızı ve ekibini tavsiye ederim.
  • Avatar Ramazan Yaman ★★★★★ 2 hafta önce
    Küçük kesi ile 3 damarım değişti. Ameliyatımı yapan doktorum Mazlum Şahin’e ve ekibine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız Hocam.
  • Avatar Ersin Varan ★★★★★ 3 hafta önce
    Bu hafta lazer radyo frekans yöntemi ile varis ameliyatı oldum Mazlum Hoca işinin ehli süper bir doktor kendisine ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum. İyiki varsınız

Küçük Kesi İle 3 Damar Koroner Bypass

Sol meme altından kemik kesmeden küçük kesi ile 3 damar…

Küçük Kesi İle 3 Damar Koroner Bypass

Mustafa Bey’e başka bir hastanede koroner bypass kararı verilmişti. Kendisi…

Hastamız Yeni Yaşını Kutluyor

Erdal Bey’e daha önce koroner bypass ameliyatı yaptık. Kardiyoloji kontrolüne…

Ameliyat Ettiğimiz Hastalar Taburcu Oluyor

Geçen hafta ameliyat ettiğimiz hastalarımız bugün taburcu oluyor. Gülseren hanım…

Koroner Bypass Sonrası İlk Kontrol

Gülnaz hanım 74 yaşında hastamız koroner bypass sonrası ilk kontrolüne…

Küçük Kesi İle Aort Kapak Değişimi

Standart ameliyatta iman tahtası tam açılmaktadır ve sonrasında hastalar belli…